NAPTÁRI ÜTEMTERV, OKTÓBER

Október 2-6.

Szakmai javító és pótló írásbeli vizsga
Felelős: Pappné Varga Edit igh., Komoriné Zorkóczy Aranka

Október 7. szombat

TFSZ teljesítménytúra – Közösségi szolgálat beosztottai segítségével
Felelős: Vizi Tibor, Dr. Szabóné Kele Zita

Október 8-21.

Bethlen Gábor Alapítvány határon túli technikus tanulók gyakorlata
Felelős: Pappné Varga Edit igh.

Október 10-11.

Szakmázz!! Budapesti pályaválasztási kiállítás a Hungexpo területén
Felelős: Várhelyi Gabriella igh.

Október 6. péntek

Az aradi vértanúk emlékére – rádiós megemlékezés
Felelős: Dr. Estókné Kobolka Szilvia

Kegyeleti váltófutás
Felelős: testnevelő munkaközösség

Sulibörzék, pályaválasztási kiállítások – szervezés, részvétel
Felelős: Várhelyi Gabriella igh.

Október 11-12.

„Szakmázz” pályaválasztási kiállítás a Hungexpo területén
Felelős: Várhelyi Gabriella igh.

DÖK közgyűlés
Felelős: Dobos László

Október 2. héttől

Osztályértekezletek: kezdő, végzős és problémás osztályokról
Felelős: Várhelyi Gabriella igh.

Október 3-4. hét

Szakmai javító és pótló vizsga (gyakorlat és szóbeli)
Felelős: Pappné Varga Edit igh., Komoriné Zorkóczy Aranka

14. szombat

Kenyér világnapja – Kenyér ünnep
Pék hagyományőrző és Pozsonyi kifli verseny
Nyílt nap a Vezér úton, Erasmus+ kiállítás, delegáció látogatása
Felelős:, Galicz István gyov., Martonné V. Ibolya
Műsor felelős: Dr. Foidl Laura
Erasmus+” kiállítás: Fábián Ágnes, Hegyi Anikó

Október 15-től

Örökségünk ’48; Magyarok Európában
Magyarország az én hazám
Erdélyország versenyek internetes fordulói
Felelős: Szucsik Ágnes

Október 18. szerda

Tanároknak: nevelési értekezlet (pályaválasztási)
Tanulóknak: igazgatói szünet

Október 20. péntek

Megemlékezés 1956-os forradalomról (mozi)
Felelős: Dr. Szabóné Kele Zita

Október 21.szombat

Őszi túraverseny
Felelős: Dobos László

Október 27. péntek

Őszi szünet előtti utolsó tanítási nap

Október 30. - november 3.

Őszi szünet
Tanműhelyi termelés külön beosztás szerint
Felelős: Galicz István gyov.